0951 400 245
0951 400 245

O nás

Sme skupina mladých ľudí, ktorým nie je ľahostajné v akom prostredí žijeme. V roku 2012 sme sa rozhodli, že nadviažeme na predchádzajúce skúsenosti so zhodnocovaním drevených odpadov a začali sme s vlastnou výrobou a predajom drevených ekopalív.

Na začiatku nášho pôsobenia sme sa zamerali na lokálny trh, kde sme doručovali drevené brikety a pelety  priamo do domácnosti po celom Liptove.  Po úspechu na regionálnom trhu sme sa začali zaoberať myšlienkou doručovania drevených brikiet a peliet po celom Slovensku. Prvú paletu sme expedovali v roku 2015 a od tohto roku sa neustále snažíme posúvať ďalej a rozširovať a zlepšovať naše služby. Dnes dodávame prvotriedne ekopalivá do domácností nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Vysoká kvalita našich produktov, výhodná cena a služba zákazníkom je pre nás samozrejmosťou. Pre zákazníka to znamená, že naše produkty starostlivo vyberáme, aby sme dodávali kvalitný tovar za prijateľnú cenu priamo ku zákazníkovi. Pre zaistenie bezproblémových dodávok priamo ku zákazníkovi spolupracujeme s viacerými spoľahlivými spoločnosťami.

 

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú všetci, ktorí hľadajú kvalitné ekopalivo, ktoré ich zahreje a bude šetrné k ich peci aj peňaženke. Počas niekoľkoročnom pôsobení na trhu môžeme hrdo vyhlásiť, že máme tisíce spokojných zákazníkov, ktorí u nás  pravidelne nakupujú.

 

Naša vízia

Naša vízia je zabezpečiť čo najpohodlnejším spôsobom kvalitné ekopalivá pre čo najviac domácností a tým prispievať k zvyšovaniu povedomia o ekologickom vykurovaní a ochrane životného prostredia.

V súčasnosti sme najväčším dodávateľom ekopalív na Slovensku. Vďaka modernému logistickému systému vieme doručiť nielen brikety, balené pelety ale aj voľne ložené pelety pomocou cisterny.

 

Copyright © 2023 EkoEnergia - Tvorba webstránok FreeTech services, spol. s r.o.