0951 400 245
0951 400 245

Rozvoz peliet po celej Slovenskej republike zabezpečujeme vlastnou cisternou. Jedná sa o efektívne a rýchle riešenie dopravy.

Základný opis služby

Dovoz peletiek cisternou je efektívne riešenie hlavne pre väčšie zásobníky na peletky.

Kvalita peletiek, rýchlosť nafúkania a poriadok pri nasýpaní zaručuje komfort a tým aj spokojnosť zákazníka. Rozvoz voľne ložených peliet cisternou zabezpečujeme po území celej Slovenskej republiky. Ako v skutočnosti vyzerá dovoz peletiek si môžete pozrieť aj na našom videu:

 

 

TIP: Vybavenie sila by malo pozostávať z dvoch koncoviek typu STORZ A110. Jedna na zafúkanie, druhá na odsávanie. Potrubie do sila by malo byť čo najpriamejšie. Každý ohyb vytvára pre peletu miesto na oder. Dochádza teda k poškodzovaniu pelety aj potrubia. Vyhýbajte sa 90° uhlom. V sile by mala peleta padať do pelety resp. do gumenej rohože.

Podstatné informácie pre rozvoz

Druh peliet

Cisterna je vybavená 4 komorami. Každá má priestor na cca 3,5 tony. V každej komore môže byť umiestnený rovnaký alebo rôzny druh tovaru, keďže je samostatne vyprázdniteľná. To nám umožňuje dovoz peliet od najvyššej kvality spĺňajúce požiadavky DIN Plus resp. EN A1 až po pelety slnečnicové v jednej dodávke. Na dostupnosť jednotlivých druhov peliet nás kontaktujte.

Zafúkanie

Profesionálne vyškolený vodič prezrie skladovací priestor, nastaví tlak a zafúka pelety do sila či skladu peliet spoločne so súčasným odsávaním prachu. (Nutnosť pripojenia vysávača do elektrickej zásuvky 220 V. Riešením môže byť zásuvka alebo predlžovačka v blízkosti koncovky na odsávanie prachu.)

 

Koncovka

Štandardne STORZ A110, v prípade potreby vieme zabezpečiť aj inú koncovku resp. redukciu kompatibilnú s koncovkou na vašom sklade peliet.

Certifikovaná váha

Vozidlo je vybavené certifikovanou váhou. Vodič po naplnení skladu peletami vypíše zákazníkovi na mieste vážny lístok (dodací list) s údajom o množstve dodaných peliet.

Vybrané produkty vhodné pre rozvoz s cisternou

Copyright © 2023 EkoEnergia - Tvorba webstránok FreeTech services, spol. s r.o.