0951 400 245
0951 400 245

Často sa nás pýtate. Radi odpovedáme.

Máte otázku, na ktorú ste nedostali odpoveď? Zavolajte nám na +421 951 400 245.

Brikety sú zabalené po 12 kusoch do PE obalu. Obal zabraňuje preniknutiu vlhkosti k briketám a zároveň umožňuje bezprašnú manipuláciu pri skladovaní a tým aj dodržiavanie čistoty v miestnosti. Drevené brikety je možné skladovať aj vonku, ale musia byť uložené na palete a dostatočné prikryté.

Brikety z mäkkých drevín sa používajú na rýchle rozkúrenie a rozohriatie Vášho domova, poskytujú teda navodenie tepelnej pohody v relatívne krátkom čase. Brikety z tvrdých drevín zaručujú rovnomerné a dlhodobé vykurovanie. Vyznačujú sa dlhšou dobou horenia v porovnaní s briketami z mäkkých drevín.

Pre jednoduchšie vypočítanie spotreby paliva na vykurovaciu sezónu použite našu tabuľku pre výpočet spotreby.

Štandardná doba dodania tovaru je 14 dní. Deň pred doručením sa so zákazníkom skontaktuje kuriérska spoločnosť.

Za tovar môžete zaplatiť kuriérovi pri preberaní tovaru v hotovosti alebo vopred bezhotovostným prevodom, tzv. zálohovou faktúrou. Po jej uhradení a pripísaní sumy na našom účte Vám tovar doručíme.

Prepravu vykonáva kuriérska spoločnosť, ktorá má k dispozícii vozidlá s hydraulickou plošinou a ručným paletovým vozíkom. Palety, na ktorých je tovar dodávaný, ostávajú zákazníkom.

Pri vykládke palety/paliet je potrebné zabezpečiť, aby bola plocha spevnená (betón, asfalt, dlažba). Na nespevnenú plochu vykládka nie je možná. Prístupová cesta k mieste vykládky musí byť taktiež spevnená.

Kontaktný formulár

Máte otázku? Napíšte nám!

Copyright © 2023 EkoEnergia - Tvorba webstránok FreeTech services, spol. s r.o.